„CELEM NIE JEST WYCHOWANIE MISTRZA. CELEM JEST WYCHOWANIE LUDZI KOCHAJĄCYCH SPORT I AKTYWNE SPĘDZANIE CZASU”

MARTA GAPIŃSKA – pomysłodawczyni

Nasze motto…. dla wielu może wydać się dziwne, nieodpowiednie, może nawet kontrowersyjne. Od ponad 9 lat organizujemy zajęcia sportowe dla dzieci w przedszkolach i szkołach podstawowych. W każdym działaniu staramy się kierować nasza misją. Pragniemy, aby przyszłe pokolenie było zdrowe, aktywne i szczęśliwe, dlatego zwracamy uwagę przede wszystkim na postępy, wysiłek jaki dzieci wkładają w wykonywanie zadań i radość z aktywności fizycznej.

Dla nas nie każdy musi być zawodowcem, mistrzem, olimpijczykiem ale nie mamy nic przeciwko jeśli ktoś taką drogę wybierze. Chcemy pokazać najmłodszym, jak ważny jest aktywny tryb życia, który wywiera pozytywny wpływ na nasze zdrowie i życie. Zajęcia prowadzimy tak, aby dzieci z uśmiechem w naturalny sposób wyrobiły sobie pozytywny nawyk aktywności fizycznej.

To właśnie nasz cel! Wychować ludzi kochających zdrowe i aktywne życie! Jeśli w przyszłości, ktoś z nich, wybierze sport jako ścieżkę zawodową, to nie tylko będziemy ich motywować i wspierać ale mamy pewność, że dzięki naszym sposobom nauczania bardzo dobrze opanują podstawy, które są kluczem do rozwoju na wyższych szczeblach kariery sportowej.

Kto?

Jesteśmy grupą trenerów, których łączy pasja aktywnego stylu życia. Prowadzimy zajęcia sportowe w wielu miastach, w kilkudziesięciu przedszkolach i szkołach podstawowych. Łączymy ludzi różnych specjalizacji, sportowców, trenerów, pedagogów, psychologów, dietetyków i fizjoterapeutów. W nasze działania włączamy wszystkich pasjonatów aktywnego stylu życia i ludzi dbających o zdrowie dzieci.

Dlaczego?

Dbamy o przyszłość kolejnych pokoleń. Jesteśmy przekonani, że aktywny styl życia jest niezbędny do prawidłowego rozwoju każdego dziecka. Wierzymy, że dzieci, które są aktywne i sprawne fizycznie są szczęśliwsze i mają większą wiarę w siebie. Wiemy, że zdrowe nawyki najlepiej budować przed ukończeniem 10-go roku życia.

Jak?

Chcemy dotrzeć do jak największej liczby dzieci poprzez ich nauczycieli, wychowawców, rodziców lub bezpośrednio naszych trenerów. Pokazujemy dzieciom, że sport i zajęcia sportowe są przyjemne, wesołe i ciekawe. Prowadzimy stałe zajęcia sportowe dla dzieci, szkolimy nauczycieli, przygotowujemy tematyczne scenariusze zajęć oraz organizujemy akcję Zdrowo i Sportowo.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu za pomocą poniższego formularza lub w wybranym kanale mediów społecznościowych.

    Odwiedź także nasze profile społecznościowe: