Pakiet Sportowy w Przedszkolu Mikołajek w Toruniu – 2022/2023

Najważniejsze informacje

Typ zajęć: Multisport (w każdym miesiącu inna dyscyplina sportu)

Termin zajęć:

Czas trwania: 30 minut (każda grupa)

Zapisy: Indywidualne umowy z Kids&Sport podpisywane przez Rodziców dzieci

Umowa: Pobierana i oddawana (po podpisaniu) trenerowi

Opłaty: Zryczałtowana, stała opłata 22 zł za dziecko, za każdy miesiąc zajęć lub 150 zł za cały rok szkolny (9 miesięcy zajęć)

Płatności:

ROCZNA – przelewem, do 5 dni od podpisania umowy, na konto bankowe: 21 1090 1870 0000 0001 2421 7354 lub w naszym sklepie internetowym (płatności PayU).

Zapłać w sklepie internetowym: W notatkach zakupu wpisz IMIĘ i NAZWISKO swojego dziecka >>>> (kliknij aby przejść do płatności) <<<<

lub

MIESIĘCZNA – przelewem, do 1 dnia danego miesiąca kalendarzowego, na konto bankowe: 21 1090 1870 0000 0001 2421 7354 lub w naszym sklepie internetowym (płatności PayU).

Zapłać w sklepie internetowym: W notatkach zakupu wpisz IMIĘ i NAZWISKO swojego dziecka >>>> (kliknij aby przejść do płatności) <<<<

Wzór umowy

Pakiet sportowy to odpowiednia dawka aktywności fizycznej dla Twojego dziecka

oferta-1

Zajęcia realizowane są przez instruktorów Kids&Sport, w formule Multisport, a więc cyklicznie zmieniających się dyscyplin sportowych. Ten naturalny dla dzieci sposób pozwala dokonywać częstych zmian zainteresowań, doświadczać i poznawać różne typu i rodzaje sportu, od gimnastyki, piłki ręcznej, siatkówki, po mini tenis i mini golf.

oferta-2

Zajęcia dostarczają niezbędną w tym wieku dawkę zabawy i intensywnego ruchu. Wspomagają rozwój fizyczny i nabywanie zdrowych nawyków, a więc kapitału na całe życie.

oferta-3

Rodzice i opiekunowie, których dzieci uczestniczą w zajęciach otrzymują dodatkowo materiały edukacyjne, film i artykuły, w postaci newslettera o tematyce wspomagania prawidłowego rozwoju psychomotorycznego dzieci oraz podstawowych umiejętności ruchowych (physical literacy).

oferta-4

Atrakcyjna opłata miesięczna. Wszystko to dzięki zaangażowaniu Partnerów i Patronów akcji Zdrowo i Sportowo.


———————————–